;

Pobyt studentów Erasmus+ w Toruniu

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

W ramach spotkań integracyjnych studenci programu Erasmus+ odbyli w grudnia 2023 roku wizytę w Toruniu, którą zorganizowała studentka 3 roku filologii angielskiej – Magda Zielińska. Studenci mieli możliwość zwiedzenia Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu, w którym pracuje Pani Magda. Obejrzeli zajęcia i różne formy pracy z uczniami w ramach zajęć pozalekcyjnych, które organizuje Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu. Wzięli udział w zajęciach w studio nagrań, spotkali się też z młodzieżą, której opowiadali o swoich krajach i uczestniczyli w zajęciach plastycznych. Na koniec pobytu otrzymali certyfikaty z rąk Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu. Poza tym zwiedzili Toruń – jego starówkę z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym, katedrę Świętych Janów, kościół Ducha Świętego oraz ruiny Zamku Krzyżackiego, a także wydział filologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Dzień wypełnił bożonarodzeniowy koncert Zespołu Pieśni i Tańca “Młody Toruń” – widowisko dotyczące tradycji obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia w Polsce oraz wystawy malarstwa Marka Żuławskiego i sztuki wschodniej – polsko-litewsko-łotewsko-estońskiej po 1990 roku “Serrenissima East”. 

 „Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej.  Unia Europejska nie ponosi za nie odpowiedzialności.”

Więcej aktualności z PANS

Druga Edycja konkursu “Brit It” Za nami

Za nami druga edycja konkursu “Brit It” organizowanego przez Studium Języków Obcych.  Konkurs dotyczył wiedzy wykraczającej poza podstawę programową z zakresu: zwyczajów,

Skip to content