;

Praktyki studenckie w ramach programu Erasmus+

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Studentka V roku prawa, Joanna Jaworska w miesiącach lipiec – wrzesień bieżącego roku, odbywała praktykę z programu Erasmus+ w Konsulacie Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Hamburgu. Celem praktyki było zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz zapoznanie się z pracą w dyplomacji. Taka praktyka to doskonały sposób sprawdzenia przygotowania do zawodu oraz zaplanowania przyszłej kariery zawodowej: “To były bardzo interesujące praktyki, gdyż mogłam przekonać się, jak wygląda pomoc naszym obywatelom, niesiona przez placówki dyplomatyczne. Najważniejszym aspektem dla mnie było zapoznanie się z wszelkimi czynnościami konsularnymi. Jestem zaszczycona, że mogłam dołożyć swoją „cegiełkę” do działań Konsulatu. Dziękuję za wsparcie mojej uczelni oraz za miłe przyjęcie i wkład pracowników Konsulatu w mój rozwój.” – powiedziała Pani Joanna po powrocie z Niemiec.

Każdego roku w czasie wakacji kilkoro studentów Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku wyjezdża na zagraniczne praktyki z programu Erasmus+. Jeszcze do połowy października studentki pielęgniarstwa odbywać będą praktyki zawodowe w Medical University w Sofii.

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej.  Unia Europejska nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Więcej aktualności z PANS

Skip to content