;

Ogólnopolski sukces absolwentki nowych mediów i e-biznesu!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zuzanna Ziółkowska, absolwentka Nowych mediów i e-biznesu w PANS we Włocławku zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę dyplomową z zakresu e-marketingu DIMAQ Uni. Jej praca licencjacka zatytułowana “Nowoczesna komunikacja marketingowa jako sposób na utrzymanie relacji z klientami w trakcie ograniczenia działalności branży kawiarnianej w latach 2020-2022 na wybranym przykładzie” zyskała uznanie wymagającego Jury.

Konkurs DIMAQ Uni organizowany jest od 12 lat. W tej edycji padł kolejny rekord – do konkursu zgłoszono aż 42 prace dyplomowe.

Jak wskazują organizatorzy:

Już samo wejście pracy do II etapu jest wielkim osiągnięciem, ponieważ konkurencja w tym roku była naprawdę bardzo duża. Nie mieliśmy wątpliwości – nadesłane prace dyplomowe na temat emarketingu są na tak wysokim poziomie, że zasługują na dodatkowe nagrody – wyróżnienia. – DIMAQ.PL

Absolwentka PANS znalazła się w gronie innych wyróżnionych absolwentów z tak znamienitych uczelni, jak: Uniwersytet Jagielloński, SGH, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, czy Akademia Leona Koźmińskiego. To niewątpliwie znaczący sukces indywidualny, jak i potwierdzanie wysokiego poziomu kształcenia włocławskiej Akademii.

Jest mi niezmiernie miło, że trud włożony w przygotowanie mojej pracy dyplomowej został doceniony. Nie udałoby się to bez wsparcia naukowego promotorów – dr. hab. Piotra Zaricznego oraz mgr. Patryka Ciechanowskiego, którym pragnę serdecznie podziękować. ­–Zuzanna Ziółkowska.

Informacje o wynikach: https://dimaq.pl/konkurs-dimaq-uni-to-takze-specjalne-wyroznienia-dla-najlepszych-prac/

Informacje o konkursie: https://dimaquni.com/

Jeszcze więcej info: https://dimaquni.com/2023/08/28/kolejny-rekord-w-12-edycji-dimaq-uni/

Więcej aktualności z PANS

Skip to content