;

Wyprzedaż książek Wydawnictwa Uczelni

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Od 1 lipca br. Biblioteka Uczelniana prowadzi wyprzedaż książek wydanych przez nasze Wydawnictwo w latach 2003-2017. Książki są w dostępne w sprzedaży już od symbolicznej „złotówki” (1,05 zł brutto).

Z uwagi na małe nakłady, są to unikatowe tytuły dostępne w ograniczonej ilości egzemplarzy, stąd prosimy nie zwlekać ze składaniem zamówień. To wyjątkowa okazja dla Autorów, Redaktorów oraz innych osób zaangażowanych w proces wydawniczy bądź też zainteresowanych tematyką poszczególnych publikacji, aby nabyć książki w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Sprzedaż wydawnictw prowadzi Biblioteka PANS we Włocławku, osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt:

biblioteka@pans.wloclawek

tel.: 668-075-530.

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content