;

Webinar pt: „Bezpieczne użytkowanie dostępów do głębokich żył obwodowych (long pivc, midline), czyli jak unikać powikłań – w pytaniach i odpowiedziach”

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Fundacja Akademia Aesculap serdecznie zaprasza na webinar pt: „Bezpieczne użytkowanie dostępów do głębokich żył obwodowych (long pivc, midline), czyli jak unikać powikłań – w pytaniach  i odpowiedziach”, który obędzie się 28 lutego 2024 w godzinach 17:00- 18:30.

Link do wydarzenia:

ZAREJESTRUJ SIĘ

Prezenterzy:

– lek. med. Agnieszka Malczewska

Specjalista anestezjolog – Szpital Morski w Gdyni. Członek – założyciel Polskiego Klubu Dostępu Naczyniowego oraz autorka publikacji z zakresu wytwarzania i użytkowania dostępów naczyniowych.

 mgr piel. Maria Budnik – Szymoniuk

Nauczyciel akademicki – CM UMK w Bydgoszczy – Katedra Chorób Wieku Rozwojowego. Specjalista w dziedzinie zarządzania w ochronie zdrowia oraz pielęgniarstwa epidemiologicznego. Członek Rady Programowej Fundacji Akademia Aesculap.

Zachęcamy do przesyłania pytań dot. tematu webinaru. Prosimy o przesyłanie ich na adres: info@aesculap-akademia.pl do dnia 22.02.2024. Podczas webinaru nasze ekspertki udzielą na nie odpowiedzi.

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content