;

Studenci zwiedzili Stopień Wodny we Włocławku

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

22 lutego studenci kierunku mechanika i budowa maszyn oraz automatyki i robotyki  wraz z wykładowcami: mgr inż. Magdaleną Dyberną, dr. inż. Konradem Cichockim oraz dr. inż. Mariuszem Koprowskim wybrali się na zwiedzanie Stopnia Wodnego we Włocławku.
W ramach zajęć studenci zapoznali się z funkcjonowaniem największej w Polsce elektrowni przepływowej. W trakcie obchodu po obiekcie hydrotechnicznym,  mieli okazję zobaczyć pracujące hydrozespoły, przepławkę dla ryb, jazy, transformatory. 
Prowadzący zajęcia w bardzo ciekawy sposób przybliżył historię obiektu, jego funkcjonowanie oraz udział w Krajowym Systemie Elektroenergetycznym.

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content