;

Spotkanie integracyjne studentów pedagogiki ze studentami programu Erasmus+

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Studentki II roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej pod opieką Pani dr Elżbiety Wieczór i Pani dr Moniki Kamper Kubańskiej w ramach zajęć z pedagogiki zabawy przygotowały bajkę wielokulturową “Ćwierćland”, o czterech krainach, których mieszkańcy wspólnie bawią się, uczą, tańczą i integrują.

Na spotkanie zaproszeni zostali studenci studiujący w naszej uczelni w ramach międzynarodowego programu Erasmus +.  Były zabawy, tańce integracyjne, łańcuch przyjaźni, ale przede wszystkim była to możliwość wymiany doświadczeń nie tylko naukowych, ale kulturowych i obyczajowych. Było to tym samym już ostatnie spotkanie integracyjne zorganizowane dla studentów Erasmus+ w roku akademickim 2022/2023. Opiekunem merytorycznym studentów Erasmus+ podczas wszystkich spotkań integracyjnych zorganizowanych w mijającym roku akademickim dla studentów Erasmus+ jest Pani Sylwia Małecka, wykładowczyni z Zakładu Filologii Angielskiej.

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content