;

Realizacja zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem technik i narzędzi kształcenia na odległość

Szanowni Państwo,
w tych szczególnych okolicznościach (w związku z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa) wszystkie uczelnie w kraju podejmują zadanie realizacji zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem technik i narzędzi kształcenia na odległość.
Wszystko po to, by zminimalizować straty oraz, by zaległości, które trzeba będzie później nadrobić, było jak najmniej.
Dlatego bardzo prosimy o odpowiedzialne podejście do sprawy oraz o wyrozumiałość wobec przynajmniej części metod, form i sposobów realizacji czynności, zaproponowanych przez naszych nauczycieli akademickich. Musimy być przygotowani na taką okoliczność, że okres zawieszenia zajęć bezpośrednich może zostać przedłużony.
Proszę również o odpowiedzialne potraktowanie uczestnictwa w tak zorganizowanych „zajęciach”, gdyż tylko na takiej podstawie będzie można uznać Państwa udział w realizacji treści programowych.
Na stronie internetowej Uczelni, w zakładce plan zajęć umieszczono wykazy  przedmiotów, które zostaną zrealizowane w formie zdalnej.

 Spora część zajęć odbędzie się z wykorzystaniem platformy Moodle, będą też  i takie zajęcia, które zostaną zrealizowane z wykorzystaniem poczty e-mail, a czasem z pomocą portali społecznościowych i komunikatorów internetowych.
Dlatego ważne jest, byście Państwo na bieżąco śledzili zarówno swoje skrzynki poczty elektronicznej, jak i swoje konta na platformie e-learningowej, oraz byście Państwo realizowali na bieżąco zadania i dyspozycje nauczycieli. W sytuacji wątpliwości i pytań, do Państwa dyspozycji są zarówno nasi nauczyciele jak i  kierownicy zakładów.

Skip to content