;

Programy stażowe dla studentów i absolwentów „Kierunek ORLEN” i „Z ANWILEM NA START”.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Założenie realizowanych w Grupie ORLEN staży to przede wszystkim kompleksowe przygotowanie młodych osób do pracy na stanowisku zgodnym z ich wykształceniem. Stażyści realizują zadania merytoryczne, które osadzone są w praktyce biznesowej przy stałym, indywidualnym wsparciu opiekuna i zespołu. Stażyści rozwijają również kompetencje miękkie podczas warsztatów i spotkań w gronie społeczności stażystów, najlepsi mogą liczyć na dalsze zatrudnienie.

Do aplikowania na  6-miesięczny, płatny staż „Kierunek ORLEN” zapraszamy studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów uczelni wyższych kierunków: ścisłych, ekonomicznych, humanistycznych. W tej, już VI edycji, program stażowy  jest realizowany w takich spółkach ORLENU jak: PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe oraz spółki Grupy Energa: Energa OZE, Energa Enspirion. Oferujemy około 40 miejsc stażowych m.in. w Płocku, Warszawie, Włocławku, Trzebini, Jedliczach i Gdańsku. 


Program „Z ANWILEM na start” to druga propozycja dla młodych osób, szukających ciekawych pomysłów na początek swojej drogi zawodowej. Jest to 3-mięsieczny płatny staż skierowany do studentów trzeciego roku studiów I stopnia (licencjackich i inżynierskich) oraz pierwszego i drugiego roku studiów II stopnia (magisterskich) takich kierunków jak: chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna, administracja, logistyka, zarządzanie, BHP, inżynieria bezpieczeństwa, zarządzanie projektami lub pokrewne. W tym roku stażyści będą wspierać realizację projektów m.in. w obszarach takich jak: Strategia, Rozwój i Innowacje, Produkcja Tworzyw Sztucznych, Prewencja i BHP, jak również Infrastruktura i Administracja czy Logistyka. Oferujemy 12 miejsc stażowych we Włocławku.

Aplikacje można przesyłać do 3 maja w odpowiedzi na wybrane ogłoszenia stażowe opublikowane w zakładce kariera na stronie internetowej ANWIL TUTAJ i PKN ORLEN TUTAJ oraz w zakładkach spółek uczestniczących w aktualnej edycji programu stażowego (więcej informacji na temat programu stażowego Kierunek ORLEN TUTAJ)​. Staże rozpoczną się w lipcu tego roku. 

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content