;

Krystian Wiśniewski dołącza do Prezydium ogólnopolskiego Forum Akademii Nauk Stosowanych

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Krystian Wiśniewski, student oraz Przewodniczący Samorządu Studenckiego Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku, został wybrany na członka Prezydium Forum Akademii Nauk Stosowanych. Wybór ten odbył się podczas jubileuszowego XL Zjazdu Forum Akademii Nauk Stosowanych, który zorganizowany został w dniach 21-24 marca 2024 roku w Tarnobrzegu.

W miniony weekend w Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu podczas jubileuszowego XL Zjazdu Forum Akademii Nauk Stosowanych wybrano nowe władze FANS. Nowym przewodniczącym został Mateusz Stopka-Gadeja z Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu. Dotychczasowym przewodniczącym był Stanisław Patynowski z Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie.

Krystian Wiśniewski, student i przewodniczący Samorządu Studenckiego Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku, został członkiem nowo wybranego prezydium Forum Akademii Nauk Stosowanych. Wybór na to stanowisko nastąpił podczas jubileuszowego XL Zjazdu Forum, który odbył się w dniach 21-24 marca 2024 roku w Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu.

Zjazd obfitował w wiele atrakcji oraz był bogaty w panele szkoleniowe i dyskusyjne, na których uczestnicy mogli się poprzez wymianę doświadczeń wypracowywać rozwiązania m.in pozwalające na efektywniejsze wykorzystanie środków, którymi dysponują w ramach swojej działalności.

Wybór Krystiana Wiśniewski Wiśniewskiego na członka prezydium FANS jest drugim przypadkiem, gdy przedstawiciel Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku uzyskał tak wysoką pozycję w strukturach Forum. Poprzednio, 9 lat temu, tę rolę pełnił Patryk Ciechanowski, obecnie wykładowca PANS we Włocławku.

Forum Akademii Nauk Stosowanych, będąc jedną z dziesięciu autonomicznych komisji branżowych Parlamentu Studentów RP, odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu polityki edukacyjnej i naukowej w Polsce. Reprezentując interesy ponad 50 tysięcy studentów z publicznych uczelni zawodowych, FANS stanowi ważny głos w dialogu z Ministerstwem Edukacji i Nauki oraz inicjuje liczne projekty mające na celu wsparcie i rozwój społeczności studenckiej w całym kraju.

Więcej informacji na temat zjazdu:

Więcej aktualności z PANS

Skip to content