;

Komunikat Pani Rektor Małgorzaty Legiędź-Gałuszki

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Szanowni Państwo

W najbliższych dniach zakończy się kadencja, w której miałam zaszczyt pełnić funkcję Rektora Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku. Z kilku powodów była to kadencja trudna. W trakcie jej trwania nastąpiła zasadnicza zmiana przepisów normujących funkcjonowanie szkolnictwa wyższego. Nowa ustawa postawiła przed nami wiele nowych wyzwań i celów. Dzisiaj z satysfakcją mogę stwierdzić, że większość z nich udało się już zrealizować. To zasługa moich współpracowników, zarówno nauczycieli akademickich jak i pracowników administracji. Chcę jednak podkreślić, że do sukcesów PUZ przyczyniły się również liczne osoby i instytucje spoza Uczelni: władze samorządowe, przedstawiciele biznesu, nauczyciele, pracownicy służby zdrowia, kultury, media i wiele innych podmiotów – wszystkim Państwu zawdzięczamy wysoką jakość kształcenia i pozycję naszej Uczelni, która w ostatnich latach znacząco wzrosła.

Pragnę serdecznie podziękować Państwu za kompetentną współpracę i znaczące wsparcie. Wspólnie działaliśmy dla dobra studentów oraz w interesie mieszkańców Włocławka i regionu.

Małgorzata Legiędź-Gałuszka

Więcej aktualności z PANS

Druga Edycja konkursu “Brit It” Za nami

Za nami druga edycja konkursu “Brit It” organizowanego przez Studium Języków Obcych.  Konkurs dotyczył wiedzy wykraczającej poza podstawę programową z zakresu: zwyczajów,

Skip to content