;

Zgłoszenia do szczepień przeciw COVID-19 dla grupy „zero”

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Szanowni Państwo,

przypominamy, że jeszcze do 14 stycznia 2021 r. trwają zgłoszenia do szczepień przeciw COVID-19 dla priorytetowej grupy „zero”.

Do tej grupy zaliczają się również pracownicy uczelni (zarówno prowadzący zajęcia jak i pracownicy administracyjni i techniczni) oraz studenci na kierunkach przygotowujących do zawodu: lekarza, lekarza dentysty, farmaceuty, pielęgniarki, położnej, diagnosty laboratoryjnego, fizjoterapeuty i ratownika medycznego.

Zachęcamy wszystkie Uczelnie kształcące na wymienionych kierunkach do zgłaszania się do programu szczepień. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach MNiSW i MZ:

https://www.gov.pl/web/nauka/szczepimysie–szczepienia-przeciw-covid-19-dla-pracownikow-i-studentow-kierunkow-medycznych
https://www.gov.pl/web/zdrowie/zglos-swoich-pracownikow-z-sektora-ochrony-zdrowia-na-szczepienia-przeciw-covid-19-skorzystaj-z-formularza-on-line

Pozostali nauczyciele akademiccy kierunków niemedycznych będą mogli skorzystać ze szczepień w etapie I, który rozpocznie się od połowy stycznia 2021 r.

Procedura przystąpienia do programu została opisana na stronie:  https://www.gov.pl/web/szczepimysie/procedura-szczepien-krok-po-kroku

Więcej aktualności z PANS

Skip to content