;

Zakład Nowych Mediów i Brand24 przedłużają partnerstwo.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zakład Nowych Mediów i Brand24 przedłużają partnerstwo.
Po 4 latach współpracy między kierunkiem Nowe media i e-biznes, a jednym z najpopularniejszych na świecie narzędzi do monitorowania aktywności w Internecie, obie strony uznały, że partnerstwo warto kontynuować. 

Brand24 to narzędzie, które służy do monitorowania i kontrolowania tego, co mówi się o nas w Internecie. Pozwala ono dotrzeć do tych miejsc w sieci, gdzie został zapoczątkowany interesujący, wskazany wcześniej przez nas, temat. Narzędzie to zajmuje się monitoringiem Internetu w czasie rzeczywistym.

Współpraca obejmuje:

  • Możliwość bezpłatnego dostępu do Brand24 dla studentów PANS przez okres 30 dni. Przy zakładaniu konta wymagane jest wpisanie specjalnego kodu, który można uzyskać kontaktując się z kierownikiem Zakładu Nowych Mediów pod adresem patryk.ciechanowski@pans.wloclawek.pl. Kod jest aktywowany ręcznie w ciągu 24h od rejestracji.
  • Konsultacje w zakresie przedmiotów studiów związanych z analityką internetową
  • Prowadzenie dedykowanych webinarów dla studentów PANS

Z kodu mogą korzystać nie tylko studenci nowych mediów i e-biznesu w ramach zajęć, ale również wszystkich innych kierunków. Brand24 może okazać się szczególnie pomocny m.in. przy zbieraniu danych do prac dyplomowych i artykułów naukowych.

Więcej aktualności z PANS

Skip to content