19 października 2024 roku w Auli PANS przy ul. Energetyków 30 odbyła się akcja bezpłatnych badań USG piersi, w której wzięły udział kobiety w wieku 18-35 lat. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i Waszej obecności, udało się przebadać wiele uczestniczek, pomagając zadbać o zdrowie i spokój.
Cieszymy się, że tak wiele z Was odpowiedziało na nasze zaproszenie – to ogromny krok w stronę profilaktyki raka piersi. Badania były szybkie, bezbolesne, a uczestniczki mogły uzyskać profesjonalną pomoc.
Dziękujemy i zachęcamy do dalszego dbania o zdrowie! 💗

































