;

Wykładowczynie z Turcji poprowadziły zajęcia na kierunku Nowe media i e-biznes w PANS!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia, Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku, gościła niedawno dwie wybitne specjalistki z Atatürk University. Wykładowczynie z Turcji zaszczyciły nas swoją obecnością i wiedzą, prowadząc zajęcia dla studentów kierunku Nowe Media i E-biznes.

Atatürk University jest jednym z najważniejszych ośrodków akademickich w Turcji. Założona w 1957 roku, od początku swego istnienia zasłynęła jako miejsce innowacji i badań naukowych. Znajduje się w czołówce tureckich uczelni pod względem jakości kształcenia, co potwierdzają liczne rankingi krajowe i międzynarodowe. Szczególnie wysoko oceniane są programy z zakresu nauk technicznych i przyrodniczych.

Wykładowczynie, które przybyły z Atatürk University, to profesor Sevda Küçük i doktor Asiye Ata, specjalistki w dziedzinie nowych mediów, wideo i technologii AR (Augmented Reality – rozszerzonej rzeczywistości). Ich wizyta była nie tylko okazją do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem, ale także budowania międzynarodowej współpracy i wymiany kulturowej.

Zajęcia, które prowadziły, były skupione na wideo i technologii AR, nowoczesnych narzędziach, które są kluczowe dla rozwoju i przyszłości sektora nowych mediów i e-biznesu. Studenci mieli okazję poznać najnowsze trendy i technologie, jak również praktyczne zastosowanie tych narzędzi w świecie biznesu.

W trakcie swojej wizyty, wykładowczynie spotkały się również z kierownikiem Zakładu Nowych Mediów, Patrykiem Ciechanowskim. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i poglądów na przyszłość sektora nowych mediów. Ponadto, obie strony wyraziły chęć dalszej współpracy, co otwiera drogę do przyszłych projektów i inicjatyw.

Więcej aktualności z PANS

Skip to content