;

Wyjazdy w ramach Erasmus+ w czasie pandemii? To możliwe!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Warunki do podróżowania po Europie nie są sprzyjające (nikt nie jest w stanie przewidzieć jak sytuacja pandemiczna rozwinie się), jednak nie zniechęca to pracowników naszej uczelni do wyjazdów w ramach programu Erasmus+. Pierwsze wyjazdy kadry administracyjnej i dydaktycznej za nami. W ostatnim czasie JM Rektor PUZ we Włocławku – dr Robert Musiałkiewicz, Prorektor ds. nauczania i studentów – dr Ewa Podlewska, Koordynator Programu Erasmus+,  Małgorzata Waśk i inni pracownicy administracyjni uczestniczyli
w szkoleniu w partnerskiej Uczelni w Czechach (Akademia Biznesu – Valasske Mezirici).  

Czeska uczelnia od wielu lat współpracuje z PUZ we Włocławku, pracownicy chętnie uczestniczą w szkoleniach, które m.in. podnoszą ich kompetencje zawodowe. Tegoroczne szkolenie było poświęcone tematyce EWP, czyli Erasmus Without Papers to projekt międzynarodowy, którego celem jest wytworzenie systemu do elektronicznego przekazywania danych o mobilnościach studentów. Ważną kwestią poruszaną podczas szkolenia była również dyskusja i wymiana doświadczeń dotycząca narzędzi, jakim jest DASHBOARD – platformy będącej częścią projektu EWP.  

Dla pracowników uczestniczących w tegorocznym szkoleniu w ramach programu Erasmus+ w Valasske Mezirici było to ostatnie służbowe spotkanie z Koordynatorem ds. Współpracy Międzynarodowej – Anną Neumanovą, która przechodzi na emeryturę. Za owocną i wieloletnią współpracę, w imieniu pracowników PUZ we Włocławku, na oficjalnym spotkaniu podziękował JM Rektor.   

Więcej aktualności z PANS

Skip to content