W miniony czwartek uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku mieli okazję odwiedzić uczelnię, a konkretnie Wydział Nauk o Zdrowiu. Podczas wizyty zapoznali się z bazą dydaktyczną wydziału oraz uczestniczyli w zwiedzaniu nowoczesnych sal symulacji medycznej, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w kształceniu przyszłych pracowników ochrony zdrowia.
Spotkanie było doskonałą okazją do poznania specyfiki studiów na kierunku pielęgniarstwo, a także do zdobycia cennych informacji na temat możliwości dalszego rozwoju edukacyjnego.














































