;

VIII Kujawski Konkurs Języka Angielskiego

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zapraszamy do udziału w VIII Kujawskim Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez PUZ we Włocławku i IV LO im. K.K. Baczyńskiego we Włocławku. To już ósma edycja tego popularnego wśród młodzieży konkursu.  

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego i składa się z trzech etapów: szkolnego, międzyszkolnego i finałowego.  

Rejestracji można dokonać przez przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: kujawski.konkurs.jezykowy@gmail.com – termin zgłoszeń upływa 25 lutego. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, w którym znajduje się również formularz zgłoszeniowy.  

załącznik: Regulamin konkursu

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content