;

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom I edycji studiów Executive Master of Business Administration

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 12 czerwca 2022 r. w Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku odbyła się graduacja absolwentów I edycji studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration. Uroczystego wręczenia dyplomów dokonali J.M. Rektor PUZ we Włocławku, dr Robert Musiałkiewicz, prof. PUZ oraz Prorektor ds. nauczania i studentów dr Ewa Podlewska, prof. PUZ.

Studia Executive Master of Business Administration odbywały się w formule hybrydowej w ciągu dwóch semestrów w roku akademickim 2021/2022. Program studiów miał na celu pozyskanie przez uczestników wiedzy w zakresie zagadnień prawnych oraz odpowiedzialności członków rad nadzorczych, jak również zdobycie kluczowych umiejętności praktycznych w zarządzaniu podmiotami sektora prywatnego i publicznego.

Tytuł Executive Master of Business Administration jest nie tylko dokumentem o znaczeniu formalnym, lecz także dowodem odpowiedzialnego podejścia do osobistego rozwoju zawodowego oraz kształcenia opierającego się o aktualna sytuację i potrzeby rynku pracy.

Wręczenie dyplomów absolwentów I edycji studiów Executive MBA uświetnił wykład Macieja Orłosia nt. Wystąpień publicznych.

Serdecznie gratulujemy naszym absolwentom i życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz prywatnych!

Więcej galerii zdjęć z PANS

Skip to content