;

Tydzień uroczystości w PUZ we Włocławku

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

To już dziś rozpoczyna się tydzień wielkich wydarzeń dla Uczelni. W dniach 30 maja – 2 czerwca odbędzie się VII Zgromadzenie Plenarne Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych połączone z obchodami XX-lecia powstania Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku.

W tym czasie Uczelnia będzie gościła pięćdziesięciu rektorów z uczelni zawodowych z całej Polski.

Obrady KRePUZ w dn. 31 maja będą obywały się od godz. 10.00 (wtorek) w Ciechocinku. Swoją obecność w tym dniu zapowiedzieli goście z ministerstw m.in.:

prof. Włodzimierz Bernacki, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki;
dr hab. Sebastian Skuza, prof. UW, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów;
Jarosław Oliwa, Dyrektor Departamentu Budżetu i Finansów w Ministerstwie Edukacji i Nauki;
prof. Stanisław Wrzosek, Przewodniczący Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Po zakończeniu obrad wszyscy Rektorzy i zaproszeni goście wezmą udział w Uroczystej Gali Obchodów Jubileuszu 20-lecia Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku.

Mamy nadzieję, że w tych szczególnych dla nas dniach, będziemy wspólnie wspominać i świętować to, co wydarzyło się przez minione 20 lat.

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content