;

Turniej w FIFA w PUZ Włocławek

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

W turnieju brały udział osoby, które aktualnie studiują w PUZ Włocławek oraz absolwenci naszej uczelni. Wśród rywalizujących znaleźli się reprezentanci takich kierunków jak informatyka, nowe media i e-biznes, zarządzanie, mechanika i budowa maszyn, inżyniera produkcji. Finał to rywalizacja dwóch absolwentów Nowych mediów i e-biznesu, w trakcie którego Piotr Pakulski musiał uznać wyższość swojego kolegi Kacpra Piekarskiego.
Turniej pokazał, że studia we Włocławku to nie tylko nauka, ale również szansa na integrację oraz nawiązywanie relacji studentów i absolwentów.

Turniej zorganizowany w ramach projektu “PUZ-ON” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 11 Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju, Działanie 11.1: Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Europejskiego Funduszu Społecznego

Więcej aktualności z PANS

Skip to content