;

Sukces naszych studentów w konkursie Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Kolejny sukces studentów Akademii!
Zakończył się konkurs Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. na najlepszą pracę magisterską, inżynierską oraz licencjacką. Misją Konkursu jest wzmacnianie współpracy pomiędzy światem nauki i biznesu oraz zaangażowanie w rozwój gospodarki opartej na wiedzy.
Wśród laureatów znalazły się studentki naszej uczelni:
▶ Pani Karolina Dankowska, która zdobyła nagrodę główną i pierwsze miejsce w kategorii „najlepsza praca licencjacka”, temat pracy: „Determinanty zatrudnienia w sektorze przedsiębiorstw na przykładzie województwa kujawsko-pomorskiego w latach 2011-2020”. Promotorem pracy był dr Marek Ręklewski.
▶ Pani Katarzyna Sieraczkiewicz, która zdobyła drugie miejsce w kategorii „najlepsza praca magisterska”, temat pracy: „Internacjonalizacja polskich przedsiębiorstw na przykładzie XYZ”. Promotorem pracy był dr hab. Marcin Kuzel, prof. PANS.

Studentkom i Promotorom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w realizacji twórczych i ambitnych planów na kolejne lata.

Więcej aktualności z PANS

Druga Edycja konkursu “Brit It” Za nami

Za nami druga edycja konkursu “Brit It” organizowanego przez Studium Języków Obcych.  Konkurs dotyczył wiedzy wykraczającej poza podstawę programową z zakresu: zwyczajów,

Skip to content