Z przyjemnością informujemy, że studentki kierunku pielęgniarstwo: Angelika Adamczyk, Katarzyna Bińkowska, Agnieszka Baranow-Chybzińska, Oliwia Pilarska zdobyły III miejsce na I Międzynarodowych Zawodach BATORY SimChallenge 2026, które odbywały się w dniach 7-8 maja 2026 r. w Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego w Skierniewicach. Rywalizacja zespołów z uczelni kształcących studentów na kierunku pielęgniarstwo przebiegała w warunkach symulacji medycznej. Nasze studentki przygotowywali do zawodów nauczyciele z Wydziału Nauk o Zdrowiu mgr Cezary Stolcman i mgr Dawid Kamiński. Gratulujemy sukcesu!





