;

STUDIO GIER PARTNEREM NOWYCH MEDIÓW

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Studentów Nowych mediów i e-biznesu, którzy interesują się gamingiem z pewnością ucieszy informacja o partnerstwie z Woodland Games! To już kolejna współpraca, która pokazuje, że studia we Włocławku oprócz solidnego wykształcenia niosą za sobą również perspektywy pracy w innowacyjnych firmach z tzw. branży kreatywnej.

Podczas spotkania kierownika Zakładu Nowych Mediów – Patryka Ciechanowskiego – z prezesem Woodland Games S.A. – Pawłem Kozakowskim – nawiązano porozumienie, w ramach którego studenci kierunku Nowe media i e-biznes będą mogli realizować praktyki zawodowe w studio projektującym gry. Ponadto obie strony zadeklarowały chęć podjęcia wielu wspólnych inicjatyw, które pomogą rozwijać zainteresowanie tematyką game designu i przekuwać przyjemność w sposób na zarabianie pieniędzy.

Pan Paweł Kozakowski został również członkiem Rady Ekspertów kierunku Nowe media i e-biznes w PUZ Włocławek, dzięki czemu jako praktyk biznesu może dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach spotkań rady. Rada ekspertów to zespół, którego zadaniem jest m.in. opiniowanie oraz sugerowanie zmian w programach studiów.

Producent gier Woodland Games z grupy PlayWay ma w planach wydanie wielu ciekawych tytułów w ciągu najbliższych lat. Spółka wkrótce ma również zadebiutować na NewConnect. Więcej informacji na ich temat znajdziecie tutaj: https://www.woodland.games/

Kierunki studiów we Włocławku stają się coraz bardziej atrakcyjne i coraz lepiej dopasowane do potrzeb lokalnych firm. Nasza uczelnia zdobyła niedawno nagrodę, która była przyznawana w oparciu o losy absolwentów, w szczególności wysokość ich zarobków. Cieszy również to, ze w obliczu coraz powszechniejszego wykorzystania Internetu oraz nowoczesnych technologii w ramach pracy zawodowej, nasza uczelnia pozyskuje tak silnych partnerów jak Woodland Games.

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content