;

Studentki kier. pielęgniarstwo na praktykach w Bułgarii

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Studentki studiów I stopnia na kierunku pielęgniarstwo: Daria Słomczewska i Magda Tucholska odbywają wakacyjne, ponadprogramowe praktyki w ramach programu ERASMUS + w partnerskiej uczelni w Medical University w Sofii w Bułgarii. Realizacja praktyk odbywa się w podmiotach leczniczych na terenie stolicy tego kraju. Program ERASMUS+ to także doskonała okazja do tego, aby doskonalić język zawodowy, poznać modele opieki nad pacjentem, a także zwiedzać przepiękną, słoneczną Bułgarię.

Przypominamy, że w praktyce w ramach Erasmus+ mogą uczestniczyć studenci po pierwszym roku studiów. Praktyka może być praktyką wynikającą z programu studiów – obowiązkową lub praktyką dodatkową.  Niezależnie od tego, czy praktyka jest obowiązkowa, czy dodatkowa musi być powiązana z kierunkiem studiów.  Studenci ostatniego roku studiów mogą ubiegać się o wyjazd na praktykę zagraniczną jako tzw. wcześni absolwenci. Praktyka musi się wtedy zakończyć maksymalnie po 12 miesiącach od momentu skończenia studiów. Szczegóły dotyczące różnych form mobilności dydaktycznej dostępne są na stronie uczelni w zakładce ERASMUS.
 
Zapraszamy do korzystania z programu ERASMUS +, naprawdę warto!

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content