;

Student w E-commerce 29.11.2021

Konferencja “Student w e-commerce” jest wydarzeniem, które ma przybliżyć uczestnikom różne aspekty pracy branży e-commerce. 
W pierwszej części studenci i absolwenci PUZ we Włocławku, którzy pracują i posiadają doświadczenie w obszarze e-biznesu, w swoich 20-30 minutowych wystąpieniach dzielą się praktycznymi przykładami z działalności w branży e-commerce.
Występy studentów zakończy prelekcja gościa, którym w tym roku będzie Karolina Maj – doradca w programie Firmy Jutra realizowanego przez Google oraz PFR.
Karolina Maj to Trener oraz konsultant ds. marketingu internetowego, który z marketingiem ma do czynienia od 19 roku życia. Początkowo w mediach muzycznych jako redaktor naczelny oraz specjalista ds. PR, a następnie jako właściciel agencji marketingowej. Współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd. (obecnie Disney). Uwielbia tworzyć nowe rozwiązania i wcielać je w życie – bawiąc się formą, kolorem i słowem.
Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.
Od 2017 roku związana z projektami edukacyjnymi Google. W ramach Google Internetowe Rewolucje skonsultowała ponad 500 firm i przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń. Obecnie wspiera przedsiębiorców w rozwoju w ramach programu Firmy Jutra realizowanego przez Google oraz PFR. Dodatkowo również wykłada marketing na Akademii E-marketingu realizowanej przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach. 

Tematy wystąpień:

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/310914860610727

Formularz rejestracyjny:https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…Zapraszamy serdecznie!! Ilość miejsc ograniczona

Termin i miejsce:

29 listopada 2021 r., godz. 16:30-19:00Sala audytoryjna Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku przy ulicy Energetyków 30

Skip to content