Studenci kierunku pielęgniarstwo Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku wzięli udział w wydarzeniu „Biały Dzień – Profilaktyka Zdrowia”, które odbyło się 21 maja w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku.
Celem wydarzenia było promowanie zdrowego stylu życia, profilaktyki zdrowotnej oraz zwiększenie świadomości młodzieży w zakresie dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne.
Podczas wydarzenia studenci aktywnie uczestniczyli w działaniach edukacyjnych i profilaktycznych, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Uczestnicy mogli skorzystać z konsultacji, pomiarów profilaktycznych oraz zdobyć cenne informacje dotyczące zdrowia i codziennej profilaktyki.
„Biały Dzień” był doskonałą okazją do integracji, edukacji zdrowotnej oraz promowania postaw prozdrowotnych wśród młodzieży.













