;

Rusza Projekt „Od Juniora do Seniora”

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku we współpracy ze Stowarzyszeniem promującym edukację i rozwój „Perspektywa” oraz Stowarzyszeniem „Medyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku we Włocławku” realizuje projekt „Od Juniora do Seniora” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.  

W ramach projektu organizowane są zajęcia dla dzieci i młodzieży wzmacniające ich kompetencje kluczowe (cyfrowe, językowe, społeczne i techniczne), poszerzające wiedzę ogólną i specjalistyczną oraz rozwijające zainteresowania.  

Pragniemy poinformować, że w okresie od 26 września do 2 października br. przyjmujemy zgłoszenia na: 

  • zajęcia rozwijające kompetencje językowe  

Cel: doskonalenie umiejętności językowych (słownictwo i gramatyka języka angielskiego) oraz poznanie kultury krajów anglojęzycznych. Nauka poprzez zabawę oraz zajęcia tematyczne – dostosowane do grupy wiekowej.  

Dzieci w wieku 10-14 lat

– Teatralnie po angielsku – (zajęcia z wykorzystaniem sztuki i kultury angielskiej) – wymiar zajęć: 35 godzin 

Młodzież w wieku 15-18 lat

– Discover English Speaking World – (zajęcia z wykorzystaniem wiedzy o krajach anglojęzycznych) wymiar zajęć: 35 godzin

  • rozwijających kompetencje cyfrowe  

Cel: rozwijanie kompetencji cyfrowych, nauka logicznego myślenia i podstaw programowania (tworzenia gier komputerowych, programów i aplikacji z wykorzystaniem popularnych języków programowania) poprzez warsztaty praktyczne dostosowane do grupy wiekowej 

  • 17 godzin zajęć z tworzenia stron internetowych dla grupy 6-9 lat (1 grupa)
  • 20 godzin z programowania dla grupy 10-14 lat (1 grupa)
  • 40 godzin z programowania dla grupy 6-9 lat (2 grupy x 20 godzin) 

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i będą realizowane w godzinach popołudniowych w okresie październik-grudzień 2022 roku w pracowniach językowych i komputerowych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych przez kadrę dydaktyczną Akademii.Dlaczego warto zapisać dzieci na zajęcia w ramach projektu „Od Juniora do Seniora”?1.    wyniki w nauce decydują o ich dalszej edukacji, dlatego warto o nie zadbać,2.    dzieci mogą oswoić stres przedegzaminacyjny,3.    nasza kadra sprawdzi umiejętności uczniów i dopasuje program zajęć do ich umiejętności,4.    zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców z bogatym doświadczeniem,5.    zajęcia będą prowadzone w małych grupach – max. 15 osób,6.    dzieci mogą odkryć nowe zainteresowania, zwiększyć wiedzę, a także rozwinąć kompetencje społeczne,7.    zajęcia są bezpłatne i będą odbywać się w godzinach popołudniowych.

Szczegóły dotyczące projektu (w tym regulamin rekrutacji i formularz rekrutacyjny) znajdują się w załączniku oraz są dostępne na stronie internetowej: 

Więcej aktualności z PANS

WRĘCZENIE DYPLOMÓW ABSOLWENTOM AKADEMII

❤️To był dzień pełen emocji… Były chwile radości, jak również wzruszenia😊 👏Jedno jest pewne – za nami piękna uroczystość!  👨‍🎓👩‍🎓Absolwentom jeszcze raz

Skip to content