;

Rozstrzygnięcie Plebiscytu “Przedsiębiorstwo na medal”

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

29 czerwca br. w auli Centrum Nauk Technicznych i Nowoczesnych Technologii odbyła się gala plebiscytu „Przedsiębiorstwo na medal”, zorganizowanego przez Zakład Zarządzania PUZ we Włocławku wraz z Włocławskim Centrum Biznesu – Inkubatorem Innowacji i Przedsiębiorczości.
Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości, innowacyjności i społecznej odpowiedzialności.  

Uczniowie z włocławskich szkół  wybierali najlepsze firmy z Włocławka i regionu. Wyróżnione  firmy to: Rejs na Przystani oraz Lorenc Logistic Polska. Grand Prix otrzymali Bracia Sadownicy ze Śmiłowic. 

Wyróżnienia odebrali również uczniowie – za szczególne zaangażowanie przy wyborze firmy. Czworo uczniów ze szkół: I Liceum Ziemi Kujawskiej, IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Zespół Szkół Elektrycznych, Zespół Szkół Samochodowych otrzymało bony o wartości 500 zł.

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content