;

Rezultaty projektu 2020 w ramach programu Erasmus+

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Programu Erasmus+ opublikowała na stronie internetowej wyniki projektu 2020 w programie Erasmus+. Projekt realizowany był od 1 czerwca 2020 roku do 30 września 2022 roku, a jego rozliczenie nastąpiło w styczniu 2023 roku. Szczegółowe dane zostały zaprezentowane na wielu płaszczyznach dla wszystkich kategorii mobilności. W rankingu uczelni w kategorii wyjazdy pracowników, PANS we Włocławku zajęła 18. miejsce na 236 klasyfikowanych uczelni (9. miejsce w wyjazdach pracowników w celu szkolenia), 1. miejsce wśród akademii nauk stosowanych i 2. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim (10 klasyfikowanych uczelni z województwa kujawsko-pomorskiego). Wyprzedziliśmy między innymi tak znane uczelnie jak: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego, Szkołę Główną Handlową, Akademię Leona Koźmińskiego oraz wiele innych, znanych uczelni w Polsce.

W rankingu uczelni w kategorii przyjazdy pracowników, PANS we Włocławku zajęła 26. miejsce na 189 klasyfikowanych uczelni, ponownie 1. miejsce wśród akademii nauk stosowanych i 2. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim.

W rankingu uczelni w kategorii przyjazdy studentów, PANS we Włocławku zajęła 61. miejsce na 206 klasyfikowanych uczelni, 3. miejsce wśród akademii nauk stosowanych oraz 4. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. Szczegółowe dane znajdą Państwo pod linkiem: https://www.frse.org.pl/badania

Wyniki te to sukces całej akademickiej społeczności. Biuro Współpracy Międzynarodowej PANS we Włocławku dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do wypracowania tak wspaniałych rezultatów projektu.

„Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej. Unia Europejska nie ponosi za nie odpowiedzialności.”

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content