;

Rektor dr Robert Musiałkiewicz spotkał się z Ministrem Nauki

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
 
31 stycznia 2024 r. Prezydium Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych – na czele z Przewodniczącym – dr. Robertem Musiałkiewiczem, prof. PANS – spotkało się z Ministrem Nauki Panem Dariuszem Wieczorkiem i Panią wiceminister Marią Mrówczyńską. 
 
Tematem rozmów były wyzwania stojące przed sektorem wyższego szkolnictwa zawodowego. Podczas spotkania poruszono również temat planowanych zmian w ustawie Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce. Nie zabrakło rozmów o konieczności wzmocnienia współpracy szkolnictwa zawodowego z biznesem, o mechanizmach finansowania publicznych uczelni zawodowych, a także o zacieśnieniu współpracy z Polską Komisją Akredytacyjną.

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content