;

PRO GAMING CUP – MISTRZOSTWA E-SPORTOWE – WŁOCŁAWEK 2022

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

🎮Poniedziałek najgorszym dniem tygodnia? Nie u nas! W poniedziałek wracamy ze zdjęciami z naszej imprezy PRO GAMING CUP 2022 Enjoy!

❗Dla przypomnienia:

👍W piątek w Centrum Nauk Technicznych i Nowoczesnych Technologii Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku rozpoczął się Pro Gaming Cup 2022. Impreza to profesjonalny turniej gamingowy organizowany w formie stacjonarnej.

👍Pierwszy dzień mistrzostw skierowany był do młodzieży ze szkół średnich, która uczestniczyła w wykładach i prezentacjach technologicznych. Uczniowie, zwłaszcza profilu informatyka, uczestnicząc w zawodach sprawdzali swoją wiedzę z zakresu specjalizacji i rywalizowali o miano najlepszego serwisanta.

🔫🎯Uczestnicy mogli również skorzystać z nowoczesnej strzelnicy cyfrowej, która została zakupiona przez uczelnię.

W sobotę i niedzielę zostały rozegrane turnieje gier komputerowych (FIFA 22 i League of Legends). Odbył się także szereg imprez i wydarzeń towarzyszących, w tym m.in.: turniej innych gier komputerowych, konkursy tematyczne dla młodzieży związane z branżą IT oraz branżą e-sportową tematyczne strefy do aktywnego zwiedzania (strefa retro, strefa VR, strefa dronów), konwersatoria, pokazy, warsztaty tematyczne, spotkania z przedstawicielami branży IT i e-sport.

Podczas tegorocznych Mistrzostw e-sportowych Pro Gaming Cup! Zwycięzcami zostali:

⚽FIFA 22:

Szymon Błachowiak

Miłosz Bogdanowski

Kacper Furmanek

🗡League of Legends:

WIEŚNIAKI

RACUCHY

ROWERZYŚCI NATANA

Dziękujemy wszystkim za udział!

Więcej galerii zdjęć z PANS

Skip to content