;

PRO GAMING CUP 2023 JUŻ W TEN WEEKEND!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Już w ten weeekend (2-4 czerwca) Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku zamieni się w centrum elektronicznej rozrywki

O imprezie:

Projekt „Mistrzostwa e-sportowe – Włocławek 2023” stanowi odpowiedź na bieżące potrzeby społeczności lokalnej – głównie włocławskiej młodzieży związane z rosnącym zainteresowaniem e-sportem oraz chęcią udziału w rozgrywkach gier komputerowych w ramach profesjonalnego turnieju gamingowego organizowanego we Włocławku w formie stacjonarnej (tzw. LAN party).

Dzięki Stowarzyszeniu „Perspektywa”, Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku oraz firmie Pro-comp Włocławek zamieni się w centrum elektronicznej rozrywki i rywalizacji e-sportowej.

PRO GAMING CUP Włocławek 2023 to wydarzenie wpisujące się w założenia przedsięwzięcia organizowanego przez Miasto Włocławek pn. WEEKEND MŁODYCH.

W ramach czerwcowej imprezy przygotowane zostały dwie gry turniejowe.

 • Turniej FIFA 2023 (1v1)
 • Turniej League of Legends (5v5)

Pula nagród w ramach zbliżającej się imprezy wynosi 20 000 zł! Nagrody będą mogli zdobyć gracze biorący udział w Turniejach głównych oraz uczestnicy imprezy, biorący aktywny udział w dedykowanych strefach przygotowanych na potrzeby na imprezy. Jakie strefy i aktywności czekać będą na uczestników wydarzenia?

 • Quiz informatyczny
 • Strefa Retro
 • Strefa dronów
 • Strefa Free2Play
 • Strefa gier bez prądu
 • Składanie komputera na czas
 • Spotkania i konwersatoria z ludźmi ze świata technologii i e-sportu
 • Turniej w kamień papier nożyce
 • Strzelnica cyfrowa

Gwiazdy Polskiej sceny FIFA odwiedzą Włocławek!

Wśród znanych osób, które potwierdziły swoje przybycie są:

Kamil ‘Riptorek’ Soszyński – aktualny Mistrz Polski FIFA 23, reprezentant Jagiellonii Białystok oraz Illuminar Gaming.

Szymon ‘Blachu’ Błachowiak – Aktualny Wicemistrz Polski FIFA 23, zwycięzca poprzedniej edycji Pro Gaming Cup, reprezentant Portugalskiej organizacji Apogee Betclic.

Gracjan ‘polako’ Gołębiewski – mieszkaniec Włocławka, reprezentant Legia eSports.

Bartosz ‘bejott’ Jakubowski – youtuber, streamer oraz od lat topowy zawodnik naszego kraju. Jego kanał na youtube subskrybuje ponad 150 tyś osób.

Pełny harmonogram imprezy możecie znaleźć TUTAJ

Zapraszamy!

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content