;

Posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości w PANS we Włocławku

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

W czwartek (15 grudnia br.) w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych odbyło się posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości. W Uczelni gościliśmy Zbigniewa Ostrowskiego – Wicemarszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego – który jednocześnie pełni funkcję Przewodniczącego Rady. W spotkaniu wzięli udział również inni członkowie Rady m.in. Patryk Tomaszewski – sekretarz Kujawsko-Pomorskiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości. 

Marszałek Zbigniew Ostrowski podczas konferencji prasowej podkreślił, że Akademia jest bardzo ważnym miejscem na mapie województwa, które ma duży potencjał rozwojowy i zapewnił o wsparciu ze strony województwa. Ponadto wręczył powołanie JM Rektorowi PANS we Włocławku na członka Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości.  

Zadaniem Rady jest m.in. wspieranie cyfrowej transformacji kujawsko-pomorskich przedsiębiorstw, a także wdrażanie cyfrowych produktów i usług oraz wprowadzanie modeli biznesowych opartych o najnowsze rozwiązania z obszaru inteligentnej analizy danych, automatyzacji i komunikacji maszyn oraz ludzi z maszynami, wirtualizacji procesów, a także cyberbezpieczeństwa. 

Więcej galerii zdjęć z PANS

Skip to content