;

Podpisaliśmy porozumienie Zespołem Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

🚩Początek roku, a my nie zwalniamy tempa. Podpisaliśmy dziś porozumienie z Zespołem Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie.  

📍Przedmiotem porozumienia jest objęcie patronatem dydaktyczno-badawczym przez Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku (Zakład Nowych Mediów) klasy technika reklamy w Zespole Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie.   

📖Ponadto w ramach porozumienia Uczelnia zobowiązała się do sprawowania opieki merytorycznej nad kształceniem uczniów szkoły, ułatwienia dostępu do zbiorów biblioteki uczelnianej oraz możliwość uczestnictwa w wykładach i innych formach edukacyjnych organizowanych przez Uczelnię. 

💪Jesteśmy przekonani, że współpraca będzie układać się pomyślnie.  

Więcej aktualności z PUZ

Studenci PANS na Olimpiadzie Hefajstosa

3 czerwca, na stadionie OSiR we Włocławku, po raz ósmy odbyła się Olimpiada Hefajstosa organizowana przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „EUROINTEGRACJA”. Jest to jedyna

PRO GAMING CUP 2023 JUŻ W TEN WEEKEND!

Już w ten weeekend (2-4 czerwca) Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku zamieni się w centrum elektronicznej rozrywki O imprezie: Projekt „Mistrzostwa

Skip to content