;

Podpisaliśmy porozumienie z Zespołem Szkół Elektrycznych we Włocławku

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

30 marca Uczelnia zawarła porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Elektrycznych we Włocławku. Celem porozumienia jest m.in. zbliżenie dwóch poziomów szkolnictwa, które będzie skutkować zwiększeniem poziomu aktywizacji uczniów i studentów, pogłębi ich wiedzę i umiejętności, a także otworzy młodzież na nowoczesną edukację.  

W ramach współpracy Akademia zobowiązała się do objęcia patronatem dydaktyczno-badawczym (przez Wydziału Nauk Inżynieryjno-Technicznych PANS we Włocławku) w zakresie wspólnych działań na rzecz rozwoju nauki, w szczególności wspierania edukacji w zakresie zawodów technik automatyk, technik elektryk, technik elektronik i innych w ramach kierunków realizowanych przez ZSEl. 

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content