;

“Paka dla Dzieciaka”

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Z inicjatywy dr Moniki Kamper-Kubańskiej z Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku i mgr Pawła Rieske z Centrum Opieki nad Dzieckiem w listopadzie i grudniu br. we włocławskich placówkach (PUZ we Włocławku, COnD, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1, reprezentowanym przez mgr Marka Wódeckiego – Dyrektora placówki oraz Zespole Szkół nr 4, reprezentowanym przez mgr Kazimierza Mendalę – Dyrektora Szkoły oraz mgr Rafała Paska – nauczyciela niniejszej placówki) zbierane były artykuły przeznaczone dla Hospicjum Nadzieja w Toruniu i Oddziału Dziecięcego Centrum Onkologii w Bydgoszczy w ramach akcji “Paka dla Dzieciaka”.

Ilość zebranych darów przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. W dniu 20.12.2019 r.  na godz. 16.00 delegaci udadzą się do Hospicjum Nadzieja do Torunia, aby przekazać  przedmioty zebrane w placówkach uczestniczących w projekcie i wystąpić z programem animacji przygotowanym przez uczniów ZS nr 4. W styczniu, po ustaleniu dogodnego terminu, pozostałe zebrane w czasie akcji artykuły zostaną przekazane Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A. Jurasza W Bydgoszczy.

Udział w akcji wzięli studenci z kół naukowych PUZ we Włocławku, Samorząd Studencki, Zrzeszenie Osób Niepełnosprawnych, Medyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku PUZ oraz pozostała społeczność naszej Uczelni. Partnerami akcji byli poza wymienionymi powyżej: Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji i Profilaktyki Sympatycy. Instytucje, które się przyłączyły to III LO im. M. Konopnickiej we Włocławku, Zespół Szkół Muzycznych im. Cz. Niemena we Włocławku, Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Dobrzyniu n. Wisłą oraz funkcjonariusze i pracownicy Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, a także anonimowi darczyńcy.

Więcej aktualności z PANS

WRĘCZENIE DYPLOMÓW ABSOLWENTOM AKADEMII

❤️To był dzień pełen emocji… Były chwile radości, jak również wzruszenia😊 👏Jedno jest pewne – za nami piękna uroczystość!  👨‍🎓👩‍🎓Absolwentom jeszcze raz

Skip to content