;

Nowe media i e-biznes z nowym partnerem!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Praktyczność naszych studiów to coś, o co dbamy niesłychanie mocno. Jednym z kluczowych elementów jest pozyskiwanie silnych partnerów biznesowych i merytorycznych do współpracy przy naszych kierunkach. Dowodem praktyczności kierunku Nowe media i e-biznes jest nawiązanie kolejnej współpracy z silnym partnerem o ogólnopolskim zasięgu. Dzięki zaangażowaniu kierownika zakładu – mgr. Patryka Ciechanowskiego – nawiązaliśmy współpracę z jednym z największych dostawców usług hostingowych w kraju – cyber_Folks. 
Dzięki współpracy nasi studenci będą mogli korzystać z dostępu do serwerów cyber_Folks bezpłatnie oraz w praktyce uczyć się jak zarejestrować i skonfigurować hosting pod system WordPress, a następnie tworzyć w oparciu o niego strony internetowe i blogi. 

Dlaczego cyber_Folks?

Kim jesteśmy?

Częścią społeczności, do której wspólnie należymy.
Przedsiębiorców. Ekomersiaków. Deweloperów. Blogerów. Fanów WordPress’a i ewangelistów Presty, niestrudzonych poszukiwaczy konwersji i tych, którzy po prostu chcą mieć swoją stronę, bloga lub sklep. Kochamy Cię wspierać w wykorzystaniu potencjału internetu.

Bity
Jesteśmy bitami. Jesteśmy serwerem, PHP’em, SQL’em. Jesteśmy kodem Twojej strony, ustawieniami Twojej kampanii i plikami konfiguracyjnymi na serwerze. Jesteśmy strażnikiem zatrzymującym spam w skrzynce mailowej. Procesorem. Wydajnością. Wykresem. Liczbą. Antywirusem i zaporą ogniową przed wrogimi żądaniami, kierowanymi do Twojej strony. Bitami na łączach. Podwójnym zasilaniem. Jesteśmy wynikiem w PageSpeedzie i współczynnikiem konwersji na Twojej stronie. Wysoką pozycją w wynikach Google i kliknięciem w Twoją reklamę.

Jesteśmy technologią.
Jesteśmy CYBER.

Ludzie
Jesteśmy częścią społeczności. Pasjonatem, który z wypiekami na twarzy opowie Ci, jak najszybciej zainstalować WordPress’a, a potem pomoże Ci go skonfigurować tak, żeby otwierał się zanim zdążysz mrugnąć okiem. Kumplem, który wysłucha Cię, doradzi, pomoże i ogarnie tak, żebyś mógł skupić się na Tym, co sam kochasz. Uśmiechem na webinarze, piwem na konferencji, dobrą radą na czacie, troską o Twoją obecność w sieci. Jesteśmy wsparciem każdej strony. Z każdej strony. Ludźmi, którzy pomagają.

Jesteśmy wsparciem.
Jesteśmy FOLKS.

Co nas wyróżnia?

FTR 6 min 26 sek
Jesteśmy maniakami wsparcia. Ale tak wiesz, po całości. Mediana czasu odpowiedzi na maila to u nas 6 min 26 sek. Ale od samego czasu nie mniej ważna, a często ważniejsza, jest też jakość odpowiedzi. Jesteśmy absolutnym liderem branży w Polsce, jeśli chodzi o liczbę pozytywnych opinii w Google Moja Firma. Obecnie jest ich grubo ponad pół tysiąca.

NPS >60
Mierzymy nieustannie Twoje zadowolenie. Za każdym razem, kiedy napiszesz nam maila, pytamy Cię o opinię, zgodnie z metodyką Net Promoter Score. To ogólnoświatowy standard w pomiarze satysfakcji. Nasze wyniki są zbliżone do dużych producentów sprzętu elektronicznego, jak Apple czy Samsung.

Nowoczesna infrastruktura
O pewnych rzeczach się nie pisze, bo są zrozumiałe „same przez się”, ale mimo to jesteśmy zdania, że dobrze, abyś wiedział, że Twoje dane u nas są przechowywane do 28 dni wstecz – to jeden z najlepszych w Polsce czasów przechowywania kopii zapasowych. Serwery DNS są chronione mechanizmem DNS Anycast.

Pomysły, które ułatwiają Ci życie
Dostarczamy Ci zestaw technologiczny cyber_Boost, który powoduje, że strony otwierają się po prostu szybciej. Ale nie tylko techniczne cechy stron są ciekawe – poza nimi znajdziesz u nas mnóstwo narzędzi – także bezpłatnych, jak generator polityki prywatności czy audyt stron www, które od zaraz pozwolą Ci funkcjonować po prostu lepiej. Dział rozwoju codziennie dowozi coś nowego! Dodatkowo webinary i inspirujące wpisy na blogu, które dają Tobie jeszcze więcej motywacji do działania!

Więcej aktualności z PANS

Skip to content