;

,,Nie Jesteś na sprzedaż, nie daj się kupić” szkolenie profilaktyczno-edukacyjne w zakresie przeciwdziałania przyczynom przestępstw handlu ludźmi.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

28 lutego o godz. 16:40 w sali 203 przy ul. Mechaników 3 odbędzie się szkolenie profilaktyczno-edukacyjne w zakresie przeciwdziałania przyczynom przestępstw handlu ludźmi.
Szkolenia realizowane są w ramach projektu ,,Nie Jesteś na sprzedaż, nie daj się kupić” przez Fundację Czas Wolności, jako przeciwdziałanie przyczynom przestępstwa handlu ludźmi, finansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości.

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content