;

Nabór trwa! – Projekt “Od Juniora do Seniora”

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Szanowni Państwo,

Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku we współpracy ze Stowarzyszeniem promującym edukację i rozwój „Perspektywa” oraz Stowarzyszeniem „Medyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku we Włocławku” realizuje projekt „Od Juniora do Seniora” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

W ramach projektu organizowane są zajęcia dla dzieci i młodzieży wzmacniające ich kompetencje kluczowe (cyfrowe, językowe, społeczne i techniczne), poszerzające wiedzę ogólną i specjalistyczną oraz rozwijające zainteresowania.

W okresie od 31 stycznia do 11 lutego br. przyjmujemy zgłoszenia na:

  • zajęcia rozwijające kompetencje językowe

Cel: doskonalenie umiejętności językowych (słownictwo i gramatyka języka angielskiego) oraz poznanie kultury krajów anglojęzycznych. Nauka poprzez zabawę oraz zajęcia tematyczne – dostosowane do grupy wiekowej.

Dzieci  w wieku 6-9 lat:

– Enjoy english with lyrics training  – (zajęcia z wykorzystaniem piosenek i rymowanek dla dzieci) -wymiar zajęć 20 godzin

Dzieci w wieku 10-14 lat:

– Teatralnie po angielsku – (zajęcia z wykorzystaniem sztuki i kultury angielskiej) –  wymiar zajęć 20 godzin

Młodzież w wieku 15-18 lat:

– Discover English Speaking World – (zajęcia z wykorzystaniem wiedzy o krajach anglojęzycznych) wymiar zajęć 33 godziny

  • rozwijających kompetencje cyfrowe

Cel: rozwijaniem kompetencji cyfrowych, nauka logicznego myślenia i podstaw programowania (tworzenia gier komputerowych, programów i aplikacji z wykorzystaniem popularnych języków programowania) poprzez warsztaty praktyczne dostosowane do grupy wiekowej

Dzieci w wieku 6-9 lat:

– Mały inżynier/Code fun – (zajęcia z podstaw programowania) – wymiar zajęć 20 godzin

– Tworzenie stron internetowych – (zajęcia z podstaw tworzenia stron internetowych) – wymiar zajęć 17 godzin

Dzieci w wieku 10-14 lat:

– Mały inżynier/Code fun – (zajęcia z podstaw programowania) –  wymiar zajęć 20 godzin

– Tworzenie stron internetowych – (zajęcia z podstaw tworzenia stron internetowych) –  wymiar zajęć 20 godzin

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i realizowane w godzinach popołudniowych w okresie luty-czerwiec 2022 r. w pracowniach językowych i komputerowych Państwowej Uczelni Zawodowej przez kadrę dydaktyczną Uczelni.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie niniejszej informacji na stronie placówki, w social mediach, jak również przekazanie jej nauczycielom i rodzicom.

Szczegóły dotyczące projektu (w tym regulamin rekrutacji i formularz rekrutacyjny) znajdą Państwo w załączniku oraz są dostępne na stronie internetowej uczelni:

Więcej aktualności z PANS

Skip to content