;

I Miejsce studentów pielęgniarstwa w zawodach Batory SIM Challenge 2023!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

W dniach 5-6 grudnia br. odbyły się II Ogólnopolskie Zawody Symulacji Medycznej – Batory SIM Challenge 2023, organizowane przez Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej Kolegium Medyczno-Przyrodniczo-Technicznego Akademii Nauk Stosowanych im. Stefana Batorego w Skierniewicach.

Z radością informujemy, że zespół studentów z kierunku pielęgniarstwo z Wydziału Nauk o Zdrowiu PANS we Włocławku w składzie: Ola Jóźwiak, Natalia Lipińska, Magda Witkowska, Justyna Czyżewska z opiekunem mgr Dawidem Kamińskim zajęli I MIEJSCE.

GRATULACJE DLA SUPER TEAMU!

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content