;

I Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Rektora PANS

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

🏐W minioną sobotę odbył się I Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Rektora PANS, który został zorganizowany przez studentów bezpieczeństwa wewnętrznego.  W Turnieju wzięło udział pięć drużyn:

🥇Drużyna z akademika pod nazwą Dajcie nam wygrać – I miejse

🥈Drużyna Informatyka III rok – pod nazwą Technicy Magicy – II miejsce

🥉Drużyna Automatyka i Robotyka I rok – pod nazwa Roboty i sieroty – III miejsce

🏅Drużyna Mix – skład studentów i absolwentów uczelni PANS – IV miejse

🏅Drużyna Bezpieczeństwo wewnętrzne – V miejsce

🐾👏Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wsparcie schroniska, a kibicom za spektakularny doping. 🙂W rozgrywkach brała również udział Pani Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych – dr Jolanta Laskowska, prof. PANS, która umożliwiła studentom zorganizowanie Turnieju. 

🙂Sam Turniej nie mógłby się odbyć, gdyby nie pomoc Studium Wychowania Fizycznego i Sportu – mgr Teresa Banachowska i mgr Cezary Hanke. 

👍👏Inicjatorem przedsięwzięcia był dr Arkadiusz Lewandowski, który pomagał w organizacji Turnieju i zachęcał studentów do udziału. 

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content