;

eTUTOR z ofertą specjalną dla studentów

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Drodzy studenci! Czas zdalnej nauki to wielkie wyzwanie dla nas wszystkich! Nasza uczelnia prowadzi ciągłe starania o to, aby dostarczać Wam jak najlepszych rozwiązań w zdalnej formie.

Dziś chcemy Wam przedstawić platformę eTutor, z którą nawiązaliśmy współpracę w zakresie dostępu do nowoczesnych kursów językowych! Standardowo dostęp do nauki wybranego kursu jest płatny, ale studenci PUZ Włocławek mogą skorzystać z niego BEZPŁATNIE i do dyspozycji mają, aż 3 moduły: język angielski, język niemiecki i Business English. Jak to zrobić? Oto instrukcja:

Wejdź na https://www.etutor.pl/grupa/

Wprowadź klucz grupy: student_puz_angielski lub student_puz_niemiecki
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *, podczas rejestracji ustalasz samodzielnie login i hasło, które pozwolą logować Ci się do platformy na stronie www.etutor.pl

W przypadku chęci nauki obu języków zaloguj się na komputerze, otwórz obok w nowym oknie przeglądarki ponownie link https://www.etutor.pl/grupa/ i wpisz drugi klucz grupy dla drugiego języka (za chwilę oba języki powinny już być dostępne na Twoim koncie/zakładka „Języki nauki” w prawym górnym rogu w menu)

Więcej o eTutorze
eTutor to największa polska platforma online do nauki języka angielskiego i niemieckiego. Do dyspozycji kursantów jest ponad 2000 interaktywnych lekcji na wszystkich poziomach, system inteligentnych powtórek, gry językowe, słowniki zawodowe oraz repetytorium Matura dla osób, które potrzebują jak najszybciej odświeżyć wiedzę ze szkoły w zakresie znajomości języka angielskiego.Na platformie znajdują się lekcje ogólne, biznesowe, moduł travel a także lekcje specjalistyczne dla konkretnych działów w firmie (np. logistyka i transport). Usługa jest zintegrowana z multimedialnym słownikiem Diki.pl. Dwukrotnie kliknięcie w dowolne słowo przenosi do nieograniczonych zasobów słownika. Warto zwrócić uwagę na funkcję trener wymowy oraz ciekawe podcasty językowe. Podczas nauki zbierane są monety, które można wymienić na dodatkowe kursy oraz lekcje specjalne. eTutor jest dostępny 24/7 również w wersji mobilnej. Test online na starcie pozwoli dodatkowo sprawdzić aktualny poziom.
Dostęp jest aktywny do 30 września 2021!

Więcej aktualności z PANS

Skip to content