;

Erasmus+ w PANS we Włocławku jest już pełnoletni!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Osiemnaście lat temu – w grudniu 2005 roku Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku otrzymała od Komisji Europejskiej pierwszą kartę programu Erasmus, stanowiącą przepustkę do pełnego uczestnictwa Uczelni w programie. W pierwszym roku działania programu uczelnia zorganizowała tylko 5 mobilności, a w roku akademickim 2022/2023 było ich aż 288.
Osiemnaście lat Erasmus+ w PANS we Włocławku to:
4 karty programu przyznane przez KE,
ponad 80 umów z partnerami z Europy i Stanów Zjednoczonych,
ponad 1830 mobilności wyjazdowych i przyjazdowych studentów, nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych,
tysiące wrażeń, przeżyć i doświadczeń,
miliony uśmiechów i emocji,
niezliczona liczba kontaktów, nowych znajomości i przyjaźni,
a nawet dwa Erasmusowe małżeństwa!
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak dużego rozwoju programu, który na przestrzeni minionych lat z małej manufakturki przekształcił się w nieźle prosperujące przedsięwzięcie. Przede wszystkim dziękujemy władzom uczelni, pracownikom administracyjnym i nauczycielom akademickim, którzy na co dzień pomagają nam w realizacji programu. Bardzo dziękujemy wszystkim jego beneficjentom, czyli całej akademickiej społeczności: studentom, nauczycielom akademickim i pracownikom administracji. Udział Państwa w programie oraz Państwa pozytywny stosunek do niego, pozwoliły na jego znamienity rozkwit. Dziękujemy za wsparcie, współpracę oraz zaangażowanie Państwa, a przede wszystkim za Państwa elastyczność – niekwestionowany klucz do sukcesu.

W ramach obchodów 18 – tych urodzin programu Erasmus+, na uczelni zorganizowane zostało andrzejkowe spotkanie integracyjne dla studentów Erasmus+ ze studentami polskimi. Organizatorem spotkania była Pani mgr Sylwia Małecka z Zakładu Filologii Angielskiej, która jest dydaktycznym opiekunem studentów Erasmus+.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby powspominać z nami miniony czas z Erasmus+, odsyłamy do galerii Erasmusa na naszej stronie internetowej.

Biuro Współpracy Międzynarodowej – Małgorzata Waśk i Beata Jakubowska

„Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej. Unia Europejska nie ponosi za nie odpowiedzialności.”

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content