;

Dzień Studenta

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

👨‍🎓17 listopada będziemy obchodzić Dzień Studenta – to międzynarodowe święto wszystkich studiujących. Z tej okazji Samorząd Studencki PANS we Włocławku,  zaprasza do uczestnictwa w prelekcji na temat: praw i obowiązków studenta. Spotkanie poprowadzi szkoleniowiec – Przemysław Wolski z Forum Uczelni Zawodowych – instytucji zrzeszającej samorządy studenckie Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych (aktualnie Państwowe Akademie Nauk Stosowanych), która została wpisana do rejestru komisji branżowych na podstawie uchwały Rady Wykonawczej PSRP. 

Prelegent jest przewodniczącym Rady Samorządu Studentów Akademii Mazowieckiej w Płocku. Studenci uczestniczący w prelekcji otrzymają szczegółowe informacje na temat praw i obowiązków studenta, funkcjonowania Uczelni oraz całego szkolnictwa wyższego.

Początek spotkania został zaplanowany na godz. 17.00 w sali 403 (budynek dydaktyczny PANS przy ul. Mechaników 3). W imieniu Samorządu Studenckiego PANS – serdecznie zapraszamy.  

Więcej aktualności z PANS

Egzamin dyplomowy na kierunku pielęgniarstwo

🌞Niektórzy mają już wakacje, a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych 🧠💉Na kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie) obronę prac dyplomowych poprzedził egzamin teoretyczny

Absolwenci Kierunku Nowe Media i E-biznes!

Z dumą informujemy, że studenci Nowych mediów i e-biznesu na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy! 🎓❤️ Jesteśmy niezwykle

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!

Mamy nowych magistrów pielęgniarstwa!Na Wydziale Nauk o Zdrowiu ogrom emocji i wzruszeń… W dniach 25-26 czerwca br. odbyły się obrony prac magisterskich.

Skip to content