;

Dzień Studenta

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

👨‍🎓17 listopada będziemy obchodzić Dzień Studenta – to międzynarodowe święto wszystkich studiujących. Z tej okazji Samorząd Studencki PANS we Włocławku,  zaprasza do uczestnictwa w prelekcji na temat: praw i obowiązków studenta. Spotkanie poprowadzi szkoleniowiec – Przemysław Wolski z Forum Uczelni Zawodowych – instytucji zrzeszającej samorządy studenckie Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych (aktualnie Państwowe Akademie Nauk Stosowanych), która została wpisana do rejestru komisji branżowych na podstawie uchwały Rady Wykonawczej PSRP. 

Prelegent jest przewodniczącym Rady Samorządu Studentów Akademii Mazowieckiej w Płocku. Studenci uczestniczący w prelekcji otrzymają szczegółowe informacje na temat praw i obowiązków studenta, funkcjonowania Uczelni oraz całego szkolnictwa wyższego.

Początek spotkania został zaplanowany na godz. 17.00 w sali 403 (budynek dydaktyczny PANS przy ul. Mechaników 3). W imieniu Samorządu Studenckiego PANS – serdecznie zapraszamy.  

Więcej aktualności z PANS

Druga Edycja konkursu “Brit It” Za nami

Za nami druga edycja konkursu “Brit It” organizowanego przez Studium Języków Obcych.  Konkurs dotyczył wiedzy wykraczającej poza podstawę programową z zakresu: zwyczajów,

Skip to content