;

DOSTĘP TESTOWY DO NOWYCH BAZ WIEDZY BIBLIOTEKI PANS

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

URUCHOMIONY DOSTĘP TESTOWY DO NOWYCH BAZ WIEDZY

  • Studiujesz pielęgniarstwo? Skorzystaj z ponad 500 pełno tekstowych czasopism z zakresu pielęgniarstwa z bazą CINAHL Complete od EBSCO Polska. Zapoznaj się z bazą  MEDLINE Complete, oferującej dostęp do pełno tekstowych czasopism z zakresu medycyny ogólnej, ochrony zdrowia, farmakologii oraz dziedzin pokrewnych. Rozszerz swoje naukowe i badawcze poszukiwania o bazę Nursing Reference Center Plus od EBSCO. Znajdziesz w niej szczegółowe informacje o chorobach i dolegliwościach, teksty edukacyjne przeznaczone dla pacjentów oraz informacje o lekach, dane laboratoryjne i diagnostyczne, przewodniki po najlepszych praktykach i inne źródła. Test baz potrwa do 18 czerwca br.
  • Studiujesz informatykę, technologię, interesujesz się sztuczną inteligencją? Zgłębiaj swoją wiedzę z bazą Applied Science and Technology Source Ultimate. Znajdziesz w niej pełnotekstowe czasopisma naukowe, magazyny i publikacje branżowe, z zakresu nauk stosowanych, od akustyki do aeronautyki, robotykę, inżynierię biomedyczną, sieci neuronowe czy inżynierię nuklearną.Test bazy potrwa do 31 maja br.
  • Studiujesz inny kierunek? Skorzystaj z baz EBSCO Polska dostępnych w naszej bibliotece.

Ponad 200,000 książek elektronicznych w jednym miejscu w bazie Academic Research Source, oferującej dostęp do książek elektronicznych z wiodących dyscyplin akademickich. Jeśli prowadzisz badania nad tematami dotyczącymi krajów Europy Środkowej i Wschodniej, szukasz zasobów wydanych w krajach regionu lub potrzebujesz skorzystać z czasopism wydanych w językach, którymi posługują się mieszkańcy naszej części Europy, zachęcamy do skorzystania z bazy Central & Eastern European Academic Source od EBSCO. EBSCO Polska #CEEAS. Dostęp testowy potrwa do 18 czerwca br. Bliższe informacje o bazach oraz sposobie dostępu znajdziecie TUTAJ

Więcej aktualności z PANS

Skip to content