;

Bezpłatne studia magisterskie w PUZ

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

24 czerwca 2021 r. Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku otrzymała pozytywną opinię Polskiej Komisji Akredytacyjnej w sprawie pozwolenia na utworzenie studiów na kierunku menadżerskie studia finansowo-prawne na poziomie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym. Oznacza to, że wkrótce rozpocznie się rekrutacja na ten kierunek! 

Menadżerskie studia finansowo-prawne (studia drugiego stopnia o profilu praktycznym) jest to innowacyjny kierunek, niedostępny na uczelniach w regionie, w formie bezpłatnej. Student zdobędzie wiedzę i umiejętności z ekonomii, finansów, zarządzania i prawa niezbędne w pracy każdego menedżera. Program studiów nowego kierunku zapewnia wysoki poziom jakości, zarówno w wymiarze merytorycznym, jak i społecznym. Na rynek pracy wejdą osoby, które po uzyskaniu odpowiedniego doświadczenia zawodowego będą przygotowane do wykonywania tzw. zawodów średniego i wyższego szczebla odpowiedzialnych za organizowanie, kierowanie lub kontrolę – zarówno w sektorze prywatnym, jaki i publicznym, co wpisuje się zarówno w strategię Uczelni, jak i zaspokaja potrzeby społeczno-gospodarcze. 

Kierunek menadżerskie studia finansowo-prawne jest odpowiedzią Uczelni na zapotrzebowanie zgłaszane przez wiele ostatnich lat przez studentów, ale przede wszystkim dyplomantów i absolwentów kierunków studiów prowadzonych w Uczelni, w tym m.in. Finansów i Rachunkowości, Administracji, Zarządzania. 

Miło nam również poinformować, że 5 lipca 2021 r. Minister Edukacji i Nauki wydał decyzję o udzieleniu Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku na utworzenie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku „menedżerskie studia finansowo-prawne”.  

Niebawem ruszy rekrutacja na ten kierunek, zachęcamy do śledzenia informacji na naszej stronie.  

Więcej aktualności z PANS

Skip to content